אודות החברה

אתר דנ-אל אונליין מופעל על ידי חברת דנ-אל פוריו בע״מ אשר מסייעת לאוכלוסייה המבוגרת לשפר את איכות חייה אנו שואפים לתרום לנוחות, לבריאות ולתחושה טובה בקרב מבוגרים או מוגבלים, ולהפוך את חייהם לנעימים ככל האפשר דנ-אל היא חברה מובילה הפועלת בארץ מאז 2005, ושמה לעצמה למטרה לספק מוצרי צריכה לגיל השלישי כגון; ציוד סיעודי / שיקומי , מוצרי ספיגה, ציוד רפואי ועוד .. 


האתר הוקם על מנת לספק מוצרים לגיל השלישי, החל ממוצרי ספיגה, ציוד שיקומי , תוספי תזונה וציוד רפואי. המטרה של החברה היא לספק את המוצרים במחיר הטוב ביותר לצרכן תוך מתן דגש מיוחד על שירות וייעוץ להתאמת המוצרים המתאימים ביותר עבור הלקוח. אנחנו שואפים להנגיש ללקוחות שלנו מוצרים ותיקים ואמינים לצד מוצרים חדישים וטכנלוגים. אנחנו שמים את הלקוח בחזית, מתחייבים לאיכות המוצרים שלנו ומנהלים מערך בקרת איכות ושירות לקוחות נרחב כדי להבטיח את איכות המוצר המגיע אליכם וליקרים לכם מכל.

בראשית דרכה, חברת דנ-אל פוריו בע״מ התעסקה במכירת מוצרי ספיגה בלבד, ובעזרת קהל הלקוחות החזק והיציב שלנו החלנו לשווק גם מוצרי סיעודי וציוד רפואי. כיום תוכלו למצוא באתר מאות מוצרים במחירים חסרי תקדים ואספקה מהירה תוך 72 שעות ( לרוב המוצרים ) .

יצרנו עבורכם פתרונות כמו מנוי הזהב המאפשר לכם ליצור עסקה מתמשכת לרכישת חיתולים באספקה חודשית לפי כמות הצריכה, הניתנת לביטול או שינוי בכל עת בלי דמי ביטול או קנסות למיניהם.הנחת שלכם הוא ההצלחה שלנו, הצטרפו לקהל לקוחותינו ותהנו מאיכות ללא פשרות, אמינות, והכי חשוב- אנושיות.

כל המוצרים נארזים בצורה דיסרקטית לשמירה מלאה על הפרטיות, ניתן להזמין באתר משלוח לבית של ההורים שלכם או לבית האבות.

לפני כחצי שנה החלנו להפעיל את בלוג הזהב באתר, בוא ניתן לקבל מידע (לא מקצועי) אודות בעיות רפואיות ושימוש במוצרי החנות. נשמח לשמוע מכם על נושאים שתרצו לראות בבלוג 🙂

אז אם הגעתם עד לכאן,

עכשיו אנחנו מכירים.

אנחנו דנ-אל אונליין ונשמח לעמוד לשירותכם!

× רוצה עזרה בוואטספ?
דילוג לתוכן